Komunikat dotyczący nowego numeru "Świdnickich Wiadomości Kościelnych"

piątek, 06-05-2022

Komunikat dotyczący „Świdnickich Wiadomości Kościelnych”

Informujemy, że na stronie internetowej Diecezji Świdnickiej w zakładce WIADOMOŚCI znajduje się najnowszy numer naszego kwartalnika ŚWK 19 (2022) nr 1 (73).

Zwracamy uwagę czcigodnych Czytelników, iż w ostatnim dziale czasopisma zatytułowanym PROPOZYCJE DUSZPASTERSKIE zamieszczane są materiały do duszpasterskiego wykorzystania. W najnowszym numerze znajdują się m.in.: Nabożeństwo powołaniowe na Niedzielę Dobrego Pasterza lub tydzień powołaniowy (ks. Piotr Gołuch); Adoracja eucharystyczna na pierwszą niedzielę czerwca 2022 r. (ks. Wiesław Rusin) oraz Kazania przy czterech ołtarzach na uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej (ks. Paweł Kilimnik).