Życzenia świąteczno-noworoczne dla katechetów

czwartek, 23-12-2021

Drodzy Katecheci,

z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego przyjmijcie serdeczne życzenia głębokiego przeżycia radości nocy betlejemskiej. Niech Nowonarodzony Syn Boży darzy Was swoim błogosławieństwem, udziela potrzebnej mocy i sił do pełnienia posługi głoszenia słowa Bożego i przekazywania wiary młodemu pokoleniu. Niech dodaje pomaga w życiu na co dzień prawdą, że Syn Boży stał się człowiekiem, abyśmy mogli darzyć się nawzajem miłością.

Na wszystkie dni nowego 2022 roku życzymy zdrowia, obfitości łask Bożych i wszelkiej pomyślności.

ks. dr Marek Korgul
ks. dr Damian Mroczkowski
ks. dr Piotr Sipiorski

Świdnica, Boże Narodzenie 2021 A.D.