Eucharystia jedności

czwartek, 09-09-2021

16 IX - Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych

16 września 2021 (czwartek) w kościele pw. Maryi Matki Kościoła Dzierżoniowie (ul. Świdnicka 20) o godz. 18.30, w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kłodzku (pl. Kościelny 9) o godz. 18.00 i kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Wałbrzychu (ul. Jana Pawła II 1) o godz. 18.00 sprawowana będzie Eucharystia jedności wspólnot i modlitwa o uzdrowienie.
Po raz kolejny chcemy zgromadzić się w trzech miejscach diecezji w tym samym czasie, aby wyrazić jedność oraz doświadczyć mocy żywego i działającego we wspólnocie Kościoła Boga. Na Eucharystię zapraszamy duszpasterzy i osoby zgromadzone we wspólnotach diecezji, oraz tych wszystkich, którzy chcą się włączyć we wspólną modlitwę.